Poznaj Vitis – Vitis-Cosmetics

Poznaj Vitis

Inspiracją do powstania naszych produktów była winorośl, którą uprawiamy, i z której produkujemy wino z wcześniej wyselekcjonowanych gron. Uprawa winorośli to nasza pasja. Do każdego krzewu podchodzimy z miłością i największą dbałością. Dbałość o nasze owoce oraz filozofia, którą wyznajemy w winnicy to troska i działanie w harmonii z naturą, co oddają nasze wina oraz wyjątkowe kosmetyki.

Uprawa winorośli to nasza pasja. Do każdego krzewu podchodzimy z miłością i największą dbałością. Dbałość o nasze owoce oraz filozofia, którą wyznajemy w winnicy to troska i działanie w harmonii z naturą, co oddają nasze wina oraz wyjątkowe kosmetyki. Staramy się, aby wszystkie zabiegi pielęgnacyjne w winnicy były wykonywane ręcznie, z dbałością o każdy krzew. Wierzymy, że miłość, którą wkładamy w uprawę winorośli, wróci do nas w postaci cudownych owoców.

Lata spędzone w winnicy nauczyły nas, że czas nie jest barierą, a wiek to tylko stan umysłu. Niepowtarzalny klimat i atmosfera tego miejsca wprowadza w stan wakacyjnej beztroski, zarówno ciało jak i umysł. Chcemy, aby każdy z naszych produktów oddawał cząstkę harmonii i słonecznego relaksu.

Lata doświadczeń, zdobyta wiedza oraz poznanie fenomenu winorośli, zrodziły pomysł o wykorzystaniu jej dobrodziejstw nie tylko w winie. Winorośl jest najlepszym źródłem antyoksydantów zawartych w zdrowych skórkach winogron, a olej z ich pestek pozwala zachować skórze młodzieńczy wygląd i naturalny blask.

Resweratrol zawarty w winogronach pozwala przetrwać winorośli nawet 120 lat. To on jest sekretem długowieczności i źródłem młodości. Wyjątkowe działanie resweratrolu oraz olej z pestek winogron postanowiliśmy wykorzystać w kosmetykach.

Aby działanie naszych produktów było jak najbardziej skuteczne, zaczerpnęliśmy z natury to co najlepsze. Wyselekcjonowaliśmy najbogatsze oleje i najskuteczniejsze substancje naturalne z naszej plantacji oraz z najbardziej odległych zakątków świata, tak aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszej skóry, która narażona jest codziennie na szereg szkodliwych czynników.

Formulacje kosmetyków stworzyliśmy z naszymi specjalistami, którzy dopasowali możliwie jak największe stężenia składników aktywnych, tak aby efekty były natychmiastowe.